Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płatności

Nasz sklep internetowy udostępnia klientom następujące metody płatności:

Przelew

A) tradycyjny przelew,

który można wykonać w dogodnym momencie w ciągu 14 dni od momentu złożenia zamówienia (prosimy pamiętać, że po 14 dniach od złożenia zamówienia system anuluje zamówienie nieopłacone). Informacje na temat numeru rachunku sklepu, tytułu przelewu i kwoty do zapłacenia otrzymujesz w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przelew możesz zrobić przez internet, w banku lub na poczcie. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (środki księgowane są na koncie sklepu do 2 dni roboczych). O wysłaniu paczki poinformujemy Klientów osobnym mailem.

B) szybka płatność elektroniczna,

której można dokonać w momencie składania zamówienia. Wybierasz z listy bank, z którego chcesz dokonać płatności.

Po kliknięciu w przycisk PRZEJDŹ DALEJ zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę logowania w swoim banku, która otwiera się w nowym oknie przeglądarki. Jeśli nie ma Twojego banku na liście skorzystaj z ręcznego przelewu na konto sklepu. Do momentu zatwierdzenia wykonania płatności możesz zawsze wrócić do zamówienia i zmienić formę płatności na inną (pomarańczowy przycisk WRÓĆ DO ZAMÓWIENIA a następnie w historii wpłat usuń wybraną formę płatności i wybierz nową).

Z szybkiej płatności można skorzystać również później: Wystarczy zalogować się w sklepie, wybrać z historii zamówień aktualne zamówienie i dokonać płatności.

 

C) płatność kartą

- w tym przypadku również wybierasz w listy rodzaj karty i po kliknięciu w przycisk DOKONAJ PŁATNOŚCI zostaniesz automatycznie przeniesiony na specjalną bezpieczna stronę transakcyjna serwisu płatniczego imoje. Na tej stronie możesz dokonać płatności mając pewność, że dane płatności nie zostaną nikomu ujawnione, a pieniądze trafią na konto naszego sklepu.

Szybkie płatności elektroniczne dokonywane przelewem lub kartą są automatycznie księgowane na koncie sklepu: nie muisz wysyłać nam potwierdzenia dokonania przelewu a my możemy szybko przygotować i przekazać kurierowi przesyłkę z zamówieniem.

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu imoje


Pobranie Wysyłamy przesyłkę z zamówionymi produktami, za którą zapłacisz gotówką kurierowi w chwili odbioru przesyłki. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-20
Szybko i sprawnie. Pol8
2022-05-19
Wszystko ok.
pixelpixelpixelpixel