Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak wybrać rower dla dziecka

jak wybrać

rower dla dziecka?

Rowery młodzieżowe Orbea MX oferują Waszym dzieciom wszystko, czego trzeba, by przemierzać nimi trasy i dobrze się bawić.

Zostały starannie zaprojektowane z aluminiowych ram i komponentów wysokiej jakości, dobranych z uwagi na ich właściwości i możliwość intensywnego użytkowania. Obserwowanie młodych kolarzy jeżdżących na Orbea MX w górach jest naprawdę niesamowite. Oni nie są już tylko potencjalnymi kolarzami, oni są kolarzami górskimi. Jeżdżąc na Orbea MX, mogą doskonalić zarówno swoje umiejętności techniczne w terenie jaki i łatwej jazdy po płaskim. Kiedy wychodzisz ze swoimi dziećmi na rower, nie musisz ich już dłużej namawiać. Wystarczy wsiąść na własny rower i jechać razem.

Rowery Orbea dla małych dzieci i młodzieży są wyjątkowo lekkie i dlatego niesamowicie funkcjonalne. Co daje zmniejszenie wagi rowerów dla dzieci i młodzieży? 1. Rozpatrując razem rower i rowerzystę, rower jest proporcjonalnie większy, jeśli jego użytkownikiem jest dziecko, więc ma większy wpływ na siłę dziecka. 2. Liczy się każdy kilogram, który producent może odjąć od całkowitej masy roweru – im lżejszy rower, tym mniejszy udział jego masy w całości "zestawu". Ten stosunek jest najważniejszy w przypadku rowerów dla dzieci. Jeśli rower waży mniej, łatwiej jest poradzić sobie z nim, kiedy nie jedzie. W przypadku dzieci jest to naprawdę ważne, bo pierwsze doświadczenia rowerowe są wtedy przyjemniejsze.

Chcieliśmy robić rowery, na których dzieci mogą jeździć, robić to co chcą, przeżywać prawdziwe przygody, które kończą się w porze obiadu. Pracowaliśmy także nad napędem, aż dopracowaliśmy system X1, który wykorzystuje wyjątkowo duże tylne zębatki i pojedyncze przednią tarczę. Jest to proste i lekkie rozwiązanie. 1. Większa tylna zębatka X1 jest lepsza do jazdy pod górę niż tradycyjna, mała. 2. Pojedyncza tarcza ułatwia użytkowanie i jest lżejsza.

Geometria MiniPro Orbea wyróżnia nowy MX i gwarantuje jego niezwykłe osiągi. Ten rodzaj geometrii jest wyjątkowo kompaktowy i przeznaczony do jazdy sportowej. 1. Ukośna rura zapewnia stabilność, lepsze panowanie nad rowerem i dostępność. Została zaprojektowana dla nawet bardziej doświadczonych kolarzy, którzy chcą pokonywać niezwykle trudne zjazdy w terenie. 2. Krótszy support zapewnia stabilność i łatwość jazdy na podjazdach i zjazdach. 3. Tylny trójkąt jest wyjątkowo krótki, co gwarantuje lepszą przyczepność i komfort jazdy pod górę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-20
Szybko i sprawnie. Pol8
2022-10-05
Wszystkiego jak najbardziej ok
pixelpixelpixelpixel